Kategorie: Wszystkie | choszczno
RSS
poniedziałek, 17 września 2007
Dlaczego poniższe były za darmo? Przyczyny są niejednakowe... Przeważnie "darmowość" ma szansę zaistnieć "po znajomości". Dodatkowo beneficjenci zazwyczaj nie przykładają większej wagi do posiadania logo; za karę robię pierwszy lepszy projekt i "do widzenia!".
piątek, 31 sierpnia 2007
Temat: Logo dla Centrum Tkanin Dekoracyjnych, którego serwis internetowy powstanie na www.e-tex.pl
wtorek, 07 sierpnia 2007

Warto czasem podglądać starszą i uznaną konkurencję.

I co? Bardzo spodobał mi się sygnet logo zaprojektowanego przez alw grafik dla firmy Key2Quality.

Kiedyś już przeglądałem portfolio pana Włoszczyńskiego i teraz jeszcze muszę wspomnieć o rewitalizacji logo, które do tej pory robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie, mianowicie Wydawnictwa Archidiecezji Warszawskiej. Wydawałoby się prosty zabieg, prawda?

Pomysł, synteza + smak = dobre logo ;)
Czasami przecież to jest bardzo nieskomplikowany znak a ma tę siłę. W prostocie moc!

Tak na marginesie: Ten facet, Ludwik-Andrzej Włoszczyński, to musi być cool gość. Wnioskuję także (a może przede wszystkim) po jego rysunkach.

Muchos pozdros! 

01:37, anamaja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 lipca 2007
Loga gabinetów dentystycznych są w kolorach oddających czystość (w sensie higieniczności) - to są wszelkie niebieskości, seledynowy, miętowy, turkusowy... i już dalej w zieleń bym się nie zapędzał (bo za ciepło) - czyli kolory zimne, których nie cierpi moja klientka... Trzeba było się ugiąć, by złamać stereotyp.
czwartek, 31 maja 2007
Nie zdążyłem wystawić pod obstrzał krytyki, bo akceptacja przebiegła zadowalająco szybko. Tutaj przedstawiam krótką historię pewnego jelenia.
czwartek, 17 maja 2007
Wcześniejsze propozycje zostały zdyskwalifikowane przez moich zacnych recenzentów; Klient nie zmienił zdania co do swojego faworyta, więc zostałem zmuszony do kontynuacji kreacji ...aby świat był piękniejszy! ot, masz ci! :)
sobota, 14 kwietnia 2007
Pomożesz? Skrytykuj moje projekty!
Na wstępie chciałbym się przedstawić :)